info@klaster.sk

+421 907 728 351

Akciová ponuka

Administratívne a reprezentatívne haly

Administratívne a reprezentatívne haly Klaster, rokovacie sály alebo spoločenské miestnosti

Administratívne a reprezentatívne haly KLASTER ponúkajú investorom možnosť vytvoriť priestor na mieru s moderným a nadčasovým dizajnom, zahŕňajúc všetky špecifické požiadavky pre administratívnu a reprezentatívnu činnosť.

Naše administratívne haly vieme zostrojiť s viacerými podlažiami v závislosti od účelu a veľkosti budovy. Každé podlažie môže mať rozličné členenie, funkcie a štruktúru, ktorá zodpovedá konkrétnym potrebám a oddeleniam v organizácii.

Administratívna hala od spoločnosti Klaster

Okrem samostatných kancelárskych miestností taktiež realizujeme haly vybavené konferenčnými miestnosťami, rokovacími sálami, priestormi pre rôzne oddelenia a iné potrebné vybavenie pre správu a riadenie podniku. V súčasnosti majú oceľové konštrukcie veľmi obľúbené využitie aj ako moderné open space office (otvorený kancelársky priestor) jedná sa o pracovný priestor, kde nie sú tradične oddelené kancelárie deliacimi priečkami ale celý priestor je otvorený a prepojený. Táto koncepcia má za cieľ podporiť otvorenú komunikáciu, spoluprácu a zdieľanie informácií medzi členmi tímu v spoločnosti čo prispieva ku kolektívnej motivácii a tvorbe zjednoteného pracovného prostredia.

Budovy realizované z oceľových konštrukcií sú tiež väčšinou ekonomicky výhodnejšou alternatívou, ako budovy realizované z tradičných stavebných materiálov. Tu sú niektoré z hlavných faktorov, ktoré je dobré zvážiť pri uprednostňovaní stavebných materiálov pred realizáciou stavby:

  • Rýchlosť konštrukcie: Oceľové konštrukcie sú preferované z hľadiska rýchlosti výstavby. Montáž oceľových rámov je oveľa rýchlejšia ako klasické metódy stavby, čo znižuje náklady na pracovnú silu a kráti dobu realizácie projektu.
  • Flexibilita a modulárnosť: Oceľové konštrukcie umožňujú vytváranie rôznych tvarov a veľkostí budov čo uľahčuje prispôsobenie budovy rôznym účelom a budúcim potrebám. Nižšie náklady na základy: Oceľové konštrukcie majú často nižšiu hmotnosť ako iné stavebné materiály, preto stavba vyžaduje menej robustné základy a vedie k úsporám na nákladoch na základovú konštrukciu.
  • Dlhá životnosť a minimálna údržba: Oceľ ošetrená povrchovou úpravou je produkt odolný voči korózii a rôznym poveternostným podmienkam čím predstavuje nižšie náklady na údržbu a opravy v priebehu životnosti budovy.
  • Presnosť a kvalita: Oceľové konštrukcie sa vyrábajú pod prísnejšou kontrolou kvality, materiálového opracovania, presnosti rezania, kvality a estetickosti zvarov čo zvyšuje spoľahlivosť konštrukcie.
  • Recyklovateľnosť: Oceľ je jedným z najviac recyklovateľných stavebných materiálov. Po skončení životnosti budovy môže byť oceľ kedykoľvek recyklovaná a znovu použitá, čo znižuje environmentálny dopad.
  • Cena: Výsledný rozpočet celej stavby je v konečnom výsledku nižší ako pri používaní bežných stavebných materiálov

V neposlednom rade musíme vyzdvihnúť aj reprezentatívny vonkajší vzhľad a moderný dizajn oceľových hál, vďaka požitiu moderných materiálov a nadčasovej architektúry, čo už na prvý pohľad posilňuje imidž vašej spoločnosti.

PRE ADMINISTRATÍVNE A REPREZENTAČNÉ ÚČELY VYRÁBAME

Jednopodlažné alebo viacpodlažné obchodné priestory

Showroomy

Reprezentatívne budovy firiem

Kancelárske priestory

Viacpodlažné administratívne haly

Autosalóny

Kombinácia administratívnej časti s priemyselnou časťou s možnosťou napojenia na existujúcu výrobnú halu či sklad

Administratívne haly

Typy konštrukcií

TYP A

Rámová konštrukcia so sedlovou strechou

Využiteľná šírka 6 – 25m
Využiteľná výška 3 – 12m
Modulová vzdialenosť stĺpov 4 – 6m
Poľnohospodárska hala typ A
Poľnohospodárska hala typ D

TYP B

Rámová konštrukcia s pultovou strechou

Využiteľná šírka 6 - 20m
Využiteľná výška 3 - 12m
Modulová vzdialenosť stĺpov 4 – 6m
Poľnohospodárska hala typ D

TYP C

Konštrukcia s posilneným priehradovým väzníkom so sedlovou strechou

Využiteľná šírka 15 - 30m
Využiteľná výška 3 - 12m
Modulová vzdialenosť stĺpov 4 – 6m
Poľnohospodárska hala typ C
Poľnohospodárska hala typ B

TYP D

Konštrukcia s priehradovým väzníkom so sedlovou strechou

Využiteľná šírka 6 - 15m
Využiteľná výška 3 - 12m
Modulová vzdialenosť stĺpov 4 – 6m
Poľnohospodárska hala typ B

TYP E

Priehradová konštrukcia s pultovou strechou

Využiteľná šírka 8 - 25m
Využiteľná výška 3 – 12m
Modulová vzdialenosť stĺpov 4 – 6m
Poľnohospodárska hala typ E

Cenová ponuka šitá na mieru

Nezáväzná cenová ponuka pre oceľovú halu podľa vašich predstáv