info@klaster.sk

+421 907 728 351

Akciová ponuka

O spoločnosti

Spoločnosť KLASTER patrí medzi popredných slovenských výrobcov oceľových hál a konštrukcií.

Na základe dlhoročných, odborných skúseností navrhuje, vyrába a realizuje montáž oceľových hál zahŕňajúc ich opláštenie oceľovými fasádnymi a strešnými krytinami alebo sendvičovými panelmi vrátane ich príslušenstva. Klaster ponúka na trhu haly rôznych druhov a typov na využitie v sektoroch poľnohospodárstva, obchodu, športu, priemyslu a rôznych iných odvetviach.

Spoločnosť Klaster sa zameriava najmä na slovenský trh, no svoju pôsobnosť rozšírila aj o český či maďarský trh. Oceľové haly Klaster sú výsledkom dlhoročného vývoj a implementácie novodobých metód do výrobnej sféry, zameranej na skvalitnenie služieb a naplnenie požiadaviek našich zákazníkov.

Oceľová hala spoločnosti Klaster

klaster

Stratégia

Naším základom úspechu nie je kvantita, ale kvalita našich oceľových konštrukcií. Snažíme sa napredovať rozumnými krokmi a veríme, že výsledky našej práce možno posúdiť na kvalite produktov, ktoré vyrábame. Inovácie, ktoré stále zavádzame v konštrukčných technológiách a materiáloch vedú k zvyšovaniu odolnosti, efektívnosti a estetiky produktov. K našim zákazníkom pristupujeme vždy individuálne a snažíme sa prísť na spoločné riešenia a východiská, čo naši klienti skutočne oceňujú. Svoje produktové portfólio sústavne obohacujeme o širkoú škálu oceľových hál pre rôzne odvetvia, ako aj o individuálne riešenia podľa požiadaviek našich zákazníkov.

klaster

Vízia

Trvalým záujmom našej spoločnosti je udržiavať si popredné miesto medzi výrobcami oceľových hál a stať sa jedným z lídrov v tejto oblasti. Oceľové haly, ktoré vyrábame, nesú meno KLASTER a veríme, že vďaka našej precíznosti rozšírime svoju pôsobnosť aj o ďalšie krajiny európskeho trhu.

Ak si chcete prezrieť ukážky našich prác, navštívte sekciu naše projekty.

Cenová ponuka šitá na mieru

Nezáväzná cenová ponuka pre oceľovú halu podľa vašich predstáv